Wesele w Sanoku

Organizacja przyjęcia weselnego w Sanoku 

Ślub i wesele to ważne wydarzenie w życiu każdej Pary, dlatego wybór odpowiedniego miejsca do jego uczczenia jest kluczowy. W naszej hotelowej restauracji mogą Państwo zorganizować przyjęcie weselne, które na długo zapadnie w pamięci i z pewnością będzie należało do udanych. 

Sala w Restauracji Bona w Sanoku umożliwia przygotowanie wesela dla 250 gości. Zdajemy jednak sobie sprawę, iż dużą popularnością cieszą się również małe przyjęcia, dlatego z chęcią zorganizujemy ten wyjątkowy wieczór także w bardziej kameralnej atmosferze.

Hotel i Restauracja BONA – elegancka sala weselna w Sanoku

Na szczególną uwagę zasługuje wystrój naszej sali weselnej. Elegancka aranżacja wnętrza oraz odpowiednio dopasowana do tego wydarzenia kolorystyka i dekoracje przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającej Parze Młodej. Dodatkowo nasz wybór dodatków i aranżacji stołów, idealnie wpasowuje się w styl klasycznego i szykownego przyjęcia weselnego. 

Atutem naszej sali weselnej w Sanoku jest klimatyzowane wnętrze, zapewniające komfort w trakcie całonocnej zabawy.

Przyjęcie weselne w Sanoku – znakomite menu

Przy organizacji wesela ważny jest również odpowiedni dobór menu i pory serwowanych posiłków. Menu przygotowane przez naszego Szefa Kuchni niewątpliwie zachwyci swoją kompozycją i smakiem Parę Młodą oraz zaproszonych Gości.

Podczas przyjęcia podajemy dania tradycyjnej kuchni polskiej, uzupełnione nowoczesnymi dodatkami i odpowiednią aranżacją. Menu ustalamy indywidualnie z Parą Młodą, zgodnie z potrzebami i upodobaniami Gości.  

Harmonogram serwowania posiłków podczas wesela dopasowujemy do oczekiwań Pary Młodej. Oprócz obiadu proponujemy szwedzki bufet z zimnymi przekąskami oraz do 3 ciepłych dań w trakcie weselnej zabawy.   

Nocleg w Hotelu Bona dla gości weselnych 

Organizacja wesela w Hotelu Bona w Sanoku to także możliwość zapewnienia noclegu dla 60 zaproszonych Gości i Pary Młodej. Dla Gości weselnych spoza Sanoka i okolic przygotowaliśmy komfortowe i przestronne pokoje o różnym standardzie. Brak konieczności szukania dodatkowego noclegu to spore ułatwienie podczas organizacji tak ważnego wydarzenia, jak przyjęcie weselne. Dla Pary Młodej apartament na noc poślubną oferujemy w prezencie!

Nasza bogata baza noclegowa stanowi także doskonałe miejsce wypadowe w pobliskie góry oraz daje możliwość skorzystania z najważniejszych atrakcji i zabytków regionu. 

Hotel i Restauracja BONA – niezapomniane przyjęcie weselne w Sanoku

Udane przyjęcie weselne to spore wyzwanie dla Pary Młodej, która stara się sprostać oczekiwaniom swoich najbliższych, a jednocześnie zapamiętać ten dzień do końca życia. Dlatego też wychodzimy  naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości i organizatorów, pomagając urządzić niezapomniane przyjęcie w naszej sali weselnej w Sanoku

Wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu wesela, kolejności i rodzaju podawanych dań ustalamy indywidualnie z Parą Młodą. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą organizacji przyjęcia weselnego w Hotelu i Restauracji Bona w Sanoku. 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

13 46 46 505

hotel@bonasanok.pl