Restauracja Bona w Sanoku

Restauracja w Sanoku – smak i elegancja

 

Ogromna przestrzeń w połączeniu z elegancją i dobrym smakiem to niezaprzeczalne i nieodłączne walory Restauracji Bona. Jeśli dodamy do tego klimatyzację i ekskluzywne wnętrze staje się ona idealnym i wymarzonym miejscem zarówno na rodzinny obiad lub kolację, ale także wszelkie imprezy okolicznościowe takie jak: przyjęcia weselne, komunijne, bankiety, imieniny, urodziny, chrzciny itp.

Ciekawe efekty świetlne, bardzo dobre nagłośnienie, dyskretne podświetlenie restauracji i baru znakomicie spisuje się podczas imprez tanecznych.

Profesjonalna obsługa zaskakuje szerokim wachlarzem dań zarówno kuchni staropolskiej jak i wielu krajów świata. Podobnież asortyment drink-baru zaspokoi nawet najbardziej wymagających Gości.

Restauracja jest w pełni klimatyzowana i dysponuje 200 miejscami.

Luksusowa Restauracja Bona w Sanoku

 

Nasza restauracja to wyjątkowo przestronne miejsce, które doskonale łączy w sobie klasyczną elegancję i nowoczesność, co zaspokoi gusta estetyczne nawet najbardziej wymagających Klientów. Dla miłośników rozkoszowania się smakiem potraw na świeżym powietrzu zapewniamy możliwość skorzystania z restauracyjnego ogródka. Najmłodszych Gości, w czasie oczekiwania na danie zapraszamy do odwiedzenia naszego placu zabaw.

 

Restauracja w Sanoku – szerokie menu

 

W Restauracji Bona wychodzimy naprzeciw tradycyjnym upodobaniom smakowym i proponujemy dania regionalne kuchni polskiej, o których nie sposób zapomnieć. Zapraszamy także na pyszną pizzę.

Zapewniamy również catering na imprezy okolicznościowe wraz z dowozem.. Zachęcamy do zapoznania się z naszym okolicznościowym menu na wigilię firmową – staramy się, by każdy znalazł w nim coś smacznego dla siebie.

Hotel & Restauracja Bona Sanok – imprezy okolicznościowe

 

W naszej Restauracji Bona organizujemy wymarzone wesela w Sanoku, urządzamy maluchom chrzciny, wyprawiamy niezapomniane bankiety dla najbliższych lub eleganckie imprezy firmowy. Nasza restauracja będzie doskonałym wyborem również na konferencje, sympozja i inne imprezy okolicznościowe. 

Organizujemy:

  • wesela
  • bankiety
  • narady
  • konferencje
  • sympozja
  • imprezy okolicznościowe

Czym wyróżnia się Restauracja Bona w Sanoku?

 

Restauracja Bona to nie tylko rewelacyjne smaki z kuchni polskiej i świata, ale także profesjonalna obsługa. Naszych Gości zapraszamy również do skorzystania ze strefy spa, w której znajduje się słoneczna łąka – miejsce, w którym w warunkach zbliżonych do naturalnych można zyskać piękną, delikatną opaleniznę, a także zrelaksować się zapomnieć o całym świecie w saunie mokrej i fińskiej.

 

Warto dodać, że nasz lokal wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją – w pobliżu znajduje się pijalnia czekolady, tyrolka nad malowniczą rzeką San, na której można również odbyć spływ pontonem. Dużym plusem jest też bliskie położenie Polańczyka i Soliny. 

Zachęcamy nie tylko do zjedzenia posiłku w naszym lokalu, lecz też do zatrzymania się u nas na dłużej – oferujemy piękne, komfortowe pokoje w Sanoku. Każdy z nich posiada balkon, z którego rozciąga się widok na Dolinę Sanu i Góry Słonne.

Restauracja Bona – menu

Kontakt

13 46 46 505

hotel@bonasanok.pl