Basen Wellness & SPA


Zapraszamy Gości  do centrum SPA, w którym panuje oaza spokoju i harmonii pozwalająca korzystającym na chwilkę zapomnienia oraz wyciszenia.

Do dyspozycji gości oddajemy:


Sauna rzymska:
Zwana sauną mokrą, temperatura w pomieszczeniu nie przekracza 55°C, a wilgotność powietrza osiąga 100 procent.

Sauna fińska:
Sauna Fińska zwana potocznie sauną suchą z uwagi na małą wilgotność gdzie temperatura dochodzi w niej od 75-100 °C

Słoneczna łąka:
Umożliwia uzyskanie naturalnego efektu opalania. Korzystając ze Słonecznej Łąki zrelaksujecie się Państwo jak na łonie natury, bowiem umieszczony wysoko pod sufitem element opalający umożliwia odprężenie ciała i działa kojąco na  naszą psychikę.

Sauny dodatkowo płatne.

Jacuzzi:
potoczne określenie wanien z hydromasażem, czyli formą masażu wodnego. Wanny z hydromasażem są jednym z podstawowych urządzeń w profilaktyce SPA.

Solarium:
Solarium jest to urządzenie elektryczne, zbudowane z lamp UV (nisko bądź wysokociśnieniowych), które emitują dawkę promieniowania podobną do tej jaką wytwarza słońce (głownie UV-A i UV-B oraz światło widzialne).

Basen (czynny w okresie wiosenno – letnim):
Posiadamy nowoczesną krytą pływalnie, w której mogą Państwo oprócz poprawiania kondycji fizycznej, zażywać masaży wodnych tj. korzystanie z gejzeru czyli masażu całego ciała bąbelkami powietrza wydobywających się z dna basenu, basen wyposażony jest też w wodospad który jest formą hydromasażu oraz jacuzzi.
Basen wyposażony jest również w przeciwprąd.


INWESTYCJA ZREALIZOWANA Z DOFINANSOWANIEM W RAMACH PROJEKTU PN.
„ROZBUDOWA HOTELU BONA O CENTRUM SPA&WELLNESS CZYNNIKIEM ROZWOJU I WZROSTU KONKURENCYJNOŚCI FIRMY”
NR UMOWY UDA-RPPK.01.01.00-18-154/08-00 Z DN. 09.09.2009R.